Hakkımızda

RENKLİ KÖY

Bakır kazanlarda geleneksel gül suyu ve gül yağı özel üretrim.

Bir asırlık dede mesleği bizlerle devam etmekte olup, Asırlık Bakır Kazanlarda ürettiğimiz Yağı alınmamış, (Yağlı) Gülsuyu ve Özel üretim Gülyağı nı insanlığın hizmetine sunmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız.

Renkliköy gül suyunu bakır kazanlarda üretir, sadece gül çiçeği ve su ilave eder, kaynatılan su buharı uzun bakır borularla soğutma havuzundan geçerek tekrar suya dönüşür.

Gül yağı ve gül suyu Akita'nın kendine has ısı ayarı ve uzun üretim süresi sonucu birleşik olarak çıkar.

Bir kez yapılan damıtma işlemi sonrası Akita gül suyunu şişelere koyar.

Bu işlem tüm yağı içinde üretilen gerçek gül suyu üretim şeklidir.

Tabi bu işleme bir de Akita'nın kendine özgü % 100 doğal üretim yöntemi eklenince Renkliköy Gül Suyu'nun gerçek gülsuyu olması yanısıra içerisindeki faydalı minerallerin sayısı 21'e çıkıyor. Kullandığınızda hissettiğiniz antioksidan, anti aging, antibakteriyel özellikler bu minerallerden kaynaklanıyor. Bu minerallerin oranı da oldukça yüksek. Bunun Renkliköy Gül Suyu'na getirdiği özellikler ise sadece yüksek mineral sayısı ve oranı değil aynı zamanda sınırsız raf ömrü, yüksek frekans, sıfır bakteri oranı… Renkliköy Gül Suyu'nu koklayın, tadına bakın. Kolayca farkını anlayacaksınız ve cildinizdeki etkilerini de kolayca hissedeceksiniz. Sağlıklı bir cilt güvenilir bir ürünle…